آموزش بلاک کردن لیستی از ایمیل ها در وردپرس

سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان بزرگوار . امیدوارم روز خوبی را در پیشرو داشته باشید . دوستان با آموزش کاربردی در وردپرس در خدمت شما هستیم در این آموزش روشی را برای شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن بتوانید آدرس ایمیل های اضافی را مسدود نمایید و با انجام این کار از ثبت نام کاربران جعلی و اسپمرها در وب سایت خود جلوگیری نمایید . پس با اموزش وردپرس امروز با ما همراه شوید .

حتما می دانید که برای عضویت در وب سایت و یا خبرنامه های باید کاربران ایمیل خود را وارد کنند تا شما برای آنها یک ایمیل تایید ارسال کنید و آنها بتوانند حساب خود را فعال سازند ، شاید بعضی از کاربران ایمیل هایی را وارد کنند که از اون ایمیل های خود استفاده نمی کنند در واقع برای عضویت در سایت شما فقط آنها را ساخته باشند !!!!! شاید این موضوع از نظر شما مشکلی نداشته باشد ولی به توضیحاتی که در ادامه گفته می شود دقت نمایید : شما بعد از مدتی از راه اندازی وب سایت تون می خواهید تبلیغاتی درباره ی سایت و محصولات خود انجام دهید و برای همین شروع به ارسال ایمیل به کاربرانی که در سایت شما عضو هستند ، می پردازید و ممکن است بعد از مدتی ببینید که نتیجه ی مثبتی نداشته است و شما را نا امید کند و از اینجا متوجه می شوید که کاربران تان با ایمیل های موقتی خود در وب سایت شما ثبت نام کرده اند و از آن ایمیل خود استفاده نمی کنند و حتی مشاهده می کنید که اسپمرها در وب سایت شما عضو شده اند .

برای رفع مشکل فوق باید اقدامی را انجام دهید و برای این منظور افزونه ای وجود دارد تا شما بتوانید با استفاده از آن ، ثبت نام کاربران موقتی و جعلی را شناسایی و مسدود نمایید و با استفاده از این روش با مسدود کردن آدرس ایمیل‌های اضافی می‌توانید به طور چشمگیری ثبت‌نام کاربران جعلی را در وب سایت خود کم کنید ، برای این منظور می توانید از افزونه Ban Hammer استفاده کنید که برای دریافت افزونه وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید :
دانلود افزونه Ban Hammer
پس از نصب و فعال سازی فایل افزونه در پنل وردپرس ، شما برای انجام تنظیمات می توانید به ابزارهای پنل بروید گزینه ی ban hammer را که اضافه شده است را مشاهده کنید و بر روی این گزینه کلیک نمایید تا به صفحه ی تنظیمات افزونه وردپرس بروید و تنظیمات ان به صورت زیر می باشد :

personalize the message :
شما می توانید در این بخش برای کاربرانی که با ایمیل غیر مجاز در وب سایت شما ثبت نام کرده اند ، یک پیام خطایی بنویسید که نمایش داده شود و این فیلد از تگ‌های html نیز پشتیبانی می‌کند و می توانید در این بخش پیام خطای خود را به هر صورتی که می خواهید وارد نمایید تا نمایش داده شود .

blacklisted emails :
در این بخش شما می توانید دامنه هایی را که نمی خواهید عضویت از طریق ایمیل های آن ها انجام پذیرد را وارد کنید ، در ضمن می توانید به جای وارد کردن نام دامنه ها ، لیستی از ایمیل هایی را که می خواهید بلاک شوند را وارد نمایید و در آخر هم بر روی updates options کلیک کنید . در نهایت اگر کاربری بخواهد با دامنه هایی که شما آنها را بلاک کرده اید ثبت نام کند ، برای او پیام خطایی ارسال می گردد و نمی تواند با ان ایمیل در سایت شما عضو شود .

دوستان عزیز از همراهی شما تا انتهای این بخش صمیمانه متشکرم با سری آموزش های بیگ تم با ما همراه باشید و در کانال تلگرام ما عضو شوید . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همراهان

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب شرکتی وردپرسقالب خبری وردپرس


بیگ تم

نوامبر 25, 2016