سایت وردپرسی خود را بهینه کنید + آموزش ویدیویی

سایت وردپرسی خود را بهینه کنید + آموزش ویدیوییReviewed by محمد پورداداش on Mar 9Rating: 5.0سایت وردپرسی خود را بهینه کنید!سایت وردپرسی خود را بهینه کنید! در همیار وردپرس

Autoptimize

در ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ آموزش ویدئویی اضافه شد

سلام دوستان؛

زیاد در مورد بهینه سازی وردپرسی در همیار وردپرس صحبت شده است! امروز هم قراره با معرفی افزونه ای باز با بهینه سازی در خدمت شما باشیم.
Autoptimize افزونه بهینه ساز وردپرس می باشد. با استفاده از این افزونه علاوه بر افزایش سرعت بارگذاری سایت ، در سایت جی تی متریکس نیز سایت شما بهینه خواهد شد.
بنده به شخص افزونه فوق را به وبمستران عزیز توصیه میکنم.

 آموزش کار با افزونه

پس از نصب و فعال سازی به صفحه ی تنظیمات افزونه مراجعه کنید. چندین گزینه صفحه تنظیمات موجود هست.

  • بهینه سازی کد HTML 

این گزینه کد های HTML شما را بهینه سازی کرده و بصورت فشرده در یک خط قرار می دهد. یک مزیت دیگر نیز در این کار است که به سختی می توان کد های وب شما را ریپ کرد!

  • نگه داشتن کامنت های HTML 

این گزینه کد های کامنتی که در قالب خود درج کرده اید را نگه می دارد. اگر میخواهید این کامنت ها حذف شوند تیک این گزینه را بردارید. مرورگرها نمی توانند کامنت ها را نشان دهند پس در صفحه نهایی آنها به بیننده نشان داده نمی شوند.

  • بهینه سازی کد Javascript 

این گزینه کد های Javascript یا بصورت خلاصه تر js شما را بهینه سازی و فشرده می سازد. یکی از معایب این گزینه این است که اگر شما چنانچه در وب خود از کد آماری و یا کد نمایش تبلیغاتی استفاده می کنید این گزینه باعث می شود که شی مورد نظر شما که توسط جاوا اسکریپت فراخوانی می شود و در فوتر به نمایش در آید.

  • بهینه سازی کد CSS 

این گزینه نیز کد های شیوه نامه یا به عبارت دیگر کد های css شما را فشرده می سازد و باعث افزایش سرعت لود سایت شما می شود!

  • تولید data: URIs برای تصاویر 

اگر چنانچه این گزینه را فعال کنید ، تصاویر کوچک موجود در فایل CSS به جای اینکه جداگانه دانلود شوند به داده خطی تبدیل شده و همراه با فایل دانلود خواهند شد.

آموزش ویدیویی افزونه Autoptimize

دانلود ویدئو آموزش افزونه Autoptimize

دانلود ویدیو

دانلود افزونه Autoptimize

دانلود

صفحه افزونه


آموزش وردپرس | آموزش ووکامرس

مارس 9, 2015