بازگشت رونی اُ سالیوان به مسابقات مسترز۲۰۲۱/ حذف مدعیان اصلی – پیلاکو

بازگشت رونی اُ سالیوان به مسابقات مسترز۲۰۲۱/ حذف مدعیان اصلی

ستاره اسنوکر جهان در مسابقات مسترز موفق شد با یک بازگشت زیبا حریف قدرتمند چینی خود را شکست دهد.

به گزارش ایسنا، رونی اُ سالیوان ستاره اسنوکر جهان که در مسابقات مسترز ۲۰۲۱ شرکت کرده است در یک رقابت بسیار نزدیک موفق شد دینگ جونهوی چینی را شکست دهد و به مرحله بعد این رقابت‌ها برسد. 
این پیروزی درحالی برای اُ سالیوان به دست آمد که او سه فریم اول را به حریف واگذار کرده بود. همچنین اُ سالیوان در این رقابت‌ها با نتیجه پنج بر سه عقب افتاده بود که توانست با یک کامبک زیبا به بازی برگردد و این حریف قدرتمند چینی خود را با نتیجه شش بر پنج شکست دهد. با این پیروزی این ستاره اسنوکر جهان به مرحله بعدی این رقابت‌ها صعود کرد.

جاد ترامپ نفر اول اسنوکر جهان و جک لیسوفسکی که به کووید ۱۹ مبتلا شده بودند از این رقابت ها حذف شدند. همچنین مارک ویلیامز و سلبی در این مسابقات شکست خوردند و از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند. نیل رابرتسون مرد شماره دو رنکینگ جهان دیگر اسنوکر بازی بود که با نتیجه نزدیک شش بر پنج از حریفش شکست خورد و در عین ناباوری حذف شد. 

تور جهانی اسنوکر برای این رویداد از دستورالعمل‌های گسترده بهداشتی پیروی می کند. همه بازیکنان دو روز قبل از اولین مسابقه خود آزمایش شده و پس از آزمون تا زمان دریافت نتیجه در قرنطینه قرار می گیرند.

مسابقات اسنوکر مسترز ۲۰۲۱ با حضور ۱۶ بازیکن برتر جهان کار خود را آغاز کرده است. 

مجموع جوایز این رقابت ها ۷۲۵ هزار پوند خواهد بود که نفر اول این رقابت‌ها ۲۵۰ هزارپوند به جیب خواهد زد. به دلیل شیوع کرونا این رقابت‌ها در مارشال آرنا و پشت درهای بسته کار خود را آغاز خواهد کرد. 

حال با حذف مدعیان باید دید که آیا رونی اُ سالیوان می‌تواند قهرمان این دور از رقابت‌ها شود یا خیر؟

انتهای پیام

ورزشی
لیورپول توان باز کردن دروازه یونایتد را نداشت/ شیاطین سرخ در صدر ماندند – پیلاکو

لیورپول توان باز کردن دروازه یونایتد را نداشت/ شیاطین سرخ در صدر ماندند دیدار حساس منچستریونایتد و لیورپول با تساوی بدون گل به پایان رسید. به گزارش ایسنا،  در حساس ترین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که لیورپول در خانه به دیدار تیم صدرنشین منچستریونایتد …

ورزشی
اوزیل به فنرباغچه ترکیه پیوست – پیلاکو

اوزیل به فنرباغچه ترکیه پیوست ستاره آلمانی با امضای قراردادی به تیم فنرباغچه ترکیه پبوست. به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، مسوت اوزیل، فوتبالیست سابق تیم ملی آلمان با قراردادی سه و نیم ساله به تیم فنرباغچه ترکیه پیوست تا از این به بعد در فوتبال ترکیه …

ورزشی
تساوی فیروزجا در دومین گام از مسابقات تاتا استیل – پیلاکو

تساوی فیروزجا در دومین گام از مسابقات تاتا استیل علیرضا فیروزجا نابغه ایرانی شطرنج جهان در دومین دیدار در مسابقات تاتا استیل مقابل ماکسیم واشیه لاگرا به تساوی رضایت داد. به گزارش ایسنا، دور دوم مسابقات تاتا استیل از امروز ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران پیگیری شد که علیرضا فیروزجا …