نامزدهای بهترین بازیکنان جوان سال لیگ برتر اعلام شد – پیلاکو

نامزدهای بهترین بازیکنان جوان سال لیگ برتر اعلام شد

اتحادیه فوتبال انگلیس نامزدهای کسب عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ برتر انگلیس را معرفی کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، کریستین پولیسیچ از چلسی و مارکوس راشفورد از منچستریونایتد در بین نامزدهای کسب عنوان بهترین بازیکن جوان سال لیگ برتر انگلیس قرار گرفتند.

ترنت الکساندر آرنولد در کنار آنتونی مارسیال  و میسون گرین وود از منچستریونایتد، میسون مونت از چلسی، جک گرالیش از استون ویلا و دین هندرسون از شفیلد یونایتد در لیست هشت نفره قرار دارند.

الکساندر-آرنولد یکی از شش بازیکن انگلیسی است که در این فهرست قرار گرفته است. او در قهرمانی لیورپول نقش اساسی داشت و فصل را با ۱۳ پاس گل به پایان رساند.

راشفورد این رقابت‌ها را با  ۱۷ زده به پایان رساند، در حالی که فصل موفقیت آمیز میسون گرینوود با ۱۰ گل باعث شد او نیز در این فهرست قرار گیرد و حتی زمزمه‌های دعوت به تیم ملی انگلیس نیز برای او شنیده می‌شود.

مارسیال  ۲۴ ساله، ۱۷ گل و شش پاس گل را به ثمر رساند و درخشش او در کنار راشفورد و گرینوود بود که یونایتد را به رده سوم رساند.

پولیسیچ چلسی در پی انتقال ۶۴ میلیون یورویی وی از بوروسیا دورتموند یک فصل عالی را در لیگ برتر تجربه کرد و به این باشگاه کمک کرد تا همیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد.

مونت نیز در طول سال موفقیت آمیز خود در چلسی چشمگیر بود زیرا با هفت گل و ۵ پاس گل فصل را به پایان رساند.

برای ویلا، کاپیتان گرالیش شخصیت اصلی در  لیگ برتر بود زیرا در ۱۴ بازی (۸ گل و شش پاس گل) از خود به جای گذاشت و کفته می شود قرار است راهی تیم دیگری شود.

تکمیل لیست هشت نفره، دروازه بان شفیلد یونایتد هندرسون است که به صورت قرضی در این باشگاه از یونایتد است. او ۱۳ بار دروازه خود را بسته نگه داشت و به تیمش کمک کرد تا در جایگاه نهم قرار بگیرند.

انتهای پیام

ورزشی
گلزنی جهانبخش و صعود برایتون در جام اتحادیه – پیلاکو

گلزنی جهانبخش و صعود برایتون در جام اتحادیه برایتون با گلزنی علیرضا جهانبخش به مرحله بعد جام اتحادیه انگلیس راه یافت. به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای جام اتحادیه انگلیس چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها برایتون توانست با ۲ گل پرستون را از پیش روی بردارد …

ورزشی
مغانلو با سانتاکلارا ۳ ساله بست – پیلاکو

مغانلو با سانتاکلارا ۳ ساله بست مهاجم فصل قبل پیکان با امضای قراردادی ۳ ساله به سانتاکلارای پرتغال پیوست. به گزارش ایسنا به نقل از SID، شهریار مغانلو مهاجم فصل قبل تیم پیکان که در رده دوم جدول گلزنان لیگ برتر ایران قرار گرفت با تیم سانتاکلارا برای فصل جاری …

ورزشی
وریا غفوری مصدوم شد – پیلاکو

وریا غفوری مصدوم شد با اعلام پزشک تیم فوتبال استقلال، وریا غفوری از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد. به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، دکتر کاوه ستوده، پزشک تیم استقلال گفت: وریا غفوری با توجه به بهبودی مصدومیتی که از ناحیه زانو داشت امروز (چهارشنبه) توانست بازی بسیار …