پیروزی نفت در دربی خوزستانی‌های لیگ بسکتبال/ تثبیت صدرنشینی گرگان در گروه الف – پیلاکو

پیروزی نفت در دربی خوزستانی‌های لیگ بسکتبال/ تثبیت صدرنشینی گرگان در گروه الف

تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و نفت آبادان با پیروزی مقابل حریفان خود، جایگاه خود در رتبه‌های اول و دوم گروه الف را تثبیت کردند.

به گزارش ایسنا، در جریان بازی‌های هفته هفتم و هشتم از گروه الف لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، تیم‌های شهرداری گرگان و نفت آبادان مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند تا همچنان رتبه‌های اول و دوم جدول را به خود اختصاص دهند.

در بازی نخست امروز تیم شهرداری گرگان موفق شد در یک بازی نه چندان دشوار، با حساب ۷۸ – ۶۰ مس رفسنجان را شکست داد تا با کسب ۸ پیروزی متوالی از ۸ مسابقه صدرنشینی خود در گروه الف را تثبیت کند.

نتایج کوارترهای این بازی به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: ۱۲ – ۲۵ گرگان

کوارتر دوم: ۱۱ – ۹ مس

کوارتر سوم: ۱۲ – ۲۲ گرگان

کوارتر چهارم: ۲۵ – ۲۲ مس

در پایان این بازی، محمد جمشیدی فوروارد ملی‌پوش تیم شهرداری گرگان با کسب ۲۱ امتیاز، ۸ ریباند و ۶ پاس گل تاثیرگذاری ۲۳ را ثبت کرد و بهترین بازیکن زمین شد.

همچنین دربی خوزستانی‌های لیگ هم که عصر امروز برگزار شد که تیم پالایش نفت آبادان با نتیجه ۶۳ – ۷۵ خانه بسکتبال خوزستان را شکست داد تا بعد از شهرداری گرگان در رتبه دوم‌ جدول‌ گروه الف قرار بگیرد.

نتایج کوارترهای این بازی:

کوارتر اول: ۱۱ – ۱۶ نفت

کوارتر دوم: ۹ – ۲۴ نفت

کوارتر سوم: ۲۳ – ۱۸ خانه بسکتبال

کوارتر چهارم: ۲۰ – ۱۷ خانه بسکتبال

در پایان این بازی، سالار منجی بازیکن پست چهار نفت با کسب ۱۸ امتیاز، ۱۱ ریباند و یک پاس گل دبل‌دبل کرد تا بهترین بازیکن زمین شود.

انتهای پیام

ورزشی
لیورپول توان باز کردن دروازه یونایتد را نداشت/ شیاطین سرخ در صدر ماندند – پیلاکو

لیورپول توان باز کردن دروازه یونایتد را نداشت/ شیاطین سرخ در صدر ماندند دیدار حساس منچستریونایتد و لیورپول با تساوی بدون گل به پایان رسید. به گزارش ایسنا،  در حساس ترین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که لیورپول در خانه به دیدار تیم صدرنشین منچستریونایتد …

ورزشی
اوزیل به فنرباغچه ترکیه پیوست – پیلاکو

اوزیل به فنرباغچه ترکیه پیوست ستاره آلمانی با امضای قراردادی به تیم فنرباغچه ترکیه پبوست. به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، مسوت اوزیل، فوتبالیست سابق تیم ملی آلمان با قراردادی سه و نیم ساله به تیم فنرباغچه ترکیه پیوست تا از این به بعد در فوتبال ترکیه …

ورزشی
تساوی فیروزجا در دومین گام از مسابقات تاتا استیل – پیلاکو

تساوی فیروزجا در دومین گام از مسابقات تاتا استیل علیرضا فیروزجا نابغه ایرانی شطرنج جهان در دومین دیدار در مسابقات تاتا استیل مقابل ماکسیم واشیه لاگرا به تساوی رضایت داد. به گزارش ایسنا، دور دوم مسابقات تاتا استیل از امروز ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران پیگیری شد که علیرضا فیروزجا …